EL NOSTRE EQUIP

Equip directiu

Joan Vila
Director gerent

joan.vila@balmes.epiaedu.cat

Rosa Mª Vicente-Ruiz
Directora acadèmica d'Infantil i Primària

rosa.vicente@balmes.epiaedu.cat

Mar Cascalló
Directora de projectes d'Infantil i Primària

mar.cascallo@balmes.epiaedu.cat

Lourdes Guxens
Directora acadèmica de Secundària

lourdes.guxens@balmes.epiaedu.cat

Miquel Sendra
Director de projectes de Secundària

miquel.sendra@balmes.epiaedu.cat

Anna Gargallo
Responsable d'acció tutorial i pastoral

anna.gargallo@balmes.epiaedu.cat

Marc Lleixà
Administrador

marc.lleixa@balmes.epiaedu.cat

Claustre d'Infantil i Primària

Mar Cascalló
Coordinadora d'Educació Infantil

mar.cascallo@balmes.epiaedu.cat

Anna Casacuberta
Coordinadora de cicle inicial

anna.casacuberta@balmes.epiaedu.cat

Josep M. Colominas
Coordinador de cicle mitjà

josepma.colominas@balmes.epiaedu.cat

Neus Nieto
Coordinadora cicle superior

neus.nieto@balmes.epiaedu.cat

Clara Sunyer
Coordinadora de Primària Musical

clara.sunyer@balmes.epiaedu.cat

Albert González
Coordinador de Primària Escènica

albert.gonzalez@balmes.epiaedu.cat

Mireia Fonoll
Tutora de P3

mireia.fonoll@balmes.epiaedu.cat

Eva Musons
Tutora de P3

eva.musons@balmes.epiaedu.cat

Montserrat Álvarez
Tutora de P4

montserrat.alvarez@balmes.epiaedu.cat

Susana del Barco
Tutora de P4

susana.delbarco@balmes.epiaedu.cat

Teresa Tamayo
Tutora de P5

teresa.tamayo@balmes.epiaedu.cat

Yolanda Lois
Tutora de P5

yolanda.lois@balmes.epiaedu.cat

Ana Ibarz
Tutora de P5

ana.ibarz@balmes.epiaedu.cat

Sarabet Solà
Tutora de 1r

sarabet.sola@balmes.epiaedu.cat

Dídac Truco
Tutor de 1r

didac.truco@balmes.epiaedu

Encarna Lupotto
Tutora de 2n

encarna.lupotto@balmes.epiaedu.cat

Mireia Vilaseca
Tutora de 2n

mireia.vilaseca@balmes.epiaedu.cat

Montse Cavaller
Tutora de 3r

montse.cavaller@balmes.epiaedu.cat

Virgina Reverter
Tutora de 3r

virginia.reverter@balmes.epiaedu.cat

Patricia Canela
Tutora de 3r

Anna Batista
Tutora de 4t

anna.batista@balmes.epiaedu.cat

Alfons Casas
Tutor de 5è

alfons.casas@balmes.epiaedu.cat

Marina Bassedas
Tutora de 5è

marina.bassedas@balmes.epiaedu.cat

Mª Mercè Aixàs
Tutora de 5è

merce.aixas@balmes.epiaedu.cat

Eduard Torrent
Tutor de 6è

eduard.torrent@balmes.epiaedu.cat

Laura Cano
Tutora de 5è

laura.cano@balmes.epiaedu.cat

Natàlia López
Mestra de música

natalia.lopez@balmes.epiaedu.cat

Jordi Parés
Mestre d'anglès

jordi.pares@balmes.epiaedu.cat

Montserrat Muñoz
Mestra d'anglès

montserrat.munoz@balmes.epiaedu.cat

Cristina Pastor
Mestra d'educació física

cristina.pastor@balmes.epiaedu.cat

Mariona Ubía
Primària escènica

mariona.ubia@balmes.epiaedu.cat

Mireia de Casacuberta
Mestra de Suport

mireia.decasacuberta@balmes.epiaedu.cat

Laura Riera
Mestra de Suport

laura.riera@balmes.epiaedu.cat

Maria Goicoa
Responsable SIEI

maria.goicoa@balmes.epiaedu.cat

Claustre de primària i secundària musical

Berta Ros - Piano

berta.ros@balmes.epiaedu.cat

Raimon Paz - Guitarra

raimon.paz@balmes.epiaedu.cat

Andreu Domenech - Saxo

andreu.domenech@balmes.epiedu.cat

Gemma Torralbo - Saxo

gemma.torralbo@balmes.epiaedu.cat

Cecília Clares - Violí i viola

cecilia.clares@balmes.epiaedu.cat

Oria Palau - Violí i viola

oria.palau@balmes.epiaedu.cat

Raquel Pabán - Violoncel

raquel.paban@balmes.epiaedu.cat

Guillem Payaró - Flauta travessera

guillem.payaro@balmes.epiaedu.cat

Helena Camps - Cant i coral

helena.camps@balmes.epiaedu.cat

José Manuel Martín - Percussió

josemanuel.martin@balmes.epiaedu.cat

Saioa Martinez - Piano

saioa.martinez@balmes.epiaedu.cat

Berta Gala - Trompeta

berta.gala@balmes.epiaedu.cat

Pere Carlos - Contrabaix

pere.carlos@balmes.epiaedu.cat

Leyre Sáenz de Urturi - Piano

leyre.saenz@balmes.epiaedu.cat

Toni Saigi - Piano

toni.saigi@balmes.epiaedu.cat

Raimon Castells - Guitarra

raimon.castells@balmes.epiaedu.cat

Laia Santanach - Flauta travessera

laia.santanach@balmes.epiaedu.cat

Rodrigo Cob - Cant coral

rodrigo.cob@balmes.epiaedu.cat

Núria Querol - Clarinet

nuria.querol@balmes.epiaedu.cat

Núria Gómez - Piano

nuria.gomez@balmes.epiaedu.cat

Claustre d'Educació Secundària Obligatòria i Postobligatòria

Montserrat Lari
Coordinadora de 1r i 2n d'ESO i tutora de 1r d'ESO

montserrat.lari@balmes.epiaedu.cat

Glòria Parareda
Coordinadora de 3r i 4t d'ESO i tutora de 3r d'ESO

gloria.parareda@balmes.epiaedu.cat

Daniel González
Coordinador de Secundària Musical

daniel.gonzalez@balmes.epiaedu.cat

Berta Sevilla
Coordinadora de Formació Professional

berta.sevilla@balmes.epiaedu.cat

Emi Ferrer
Tutora de 1r d'ESO

gemma.baldrich@balmes.epiaedu.cat

Ferran Perera
Tutor de 2n d'ESO

ferran.perera@balmes.epiaedu.cat

Remei Fusté
Tutora de 2n d'ESO

remei.fuste@balmes.epiaedu.cat

Anna Mur
Tutora de 2n d'ESO

anna.mur@balmes.epiaedu.cat

Jesús Ciruelo
Tutor de 3r d'ESO

jesus.ciruelo@balmes.epiaedu.cat

Marta Claramunt
Tutora de 3r d'ESO

marta.claramunt@balmes.epiaedu.cat

Laura Bort
Tutora de 4t d'ESO

Joaquim Graupera
Tutor de 4t d'ESO

joaquim.graupera@balmes.epiaedu.cat

Víctor Roig
Tutor de 4t d'ESO

victor.roig@balmes.epiaedu.cat

Maribel Roy
Tutora de 1r de Batxillerat

maribel.roy@balmes.epiaedu.cat

Carles Fornas
Tutor de 1r de Batxillerat

carles.fornas@balmes.epiaedu.cat

Esther Mauri
Tutora de 1r de Batxillerat

esther.mauri@balmes.epiaedu.cat

Cristina Sala
Tutora de 2n de Batxillerat

cristina.sala@balmes.epiaedu.cat

Susana Oliveros
Tutora de 2n de Batxillerat

susana.oliveros@balmes.epiaedu.cat

Itziar Carrillo
Tutora de 2n de Batxillerat

itziar.carrillo@balmes.epiaedu.cat

Pau López
Profesor de tecnologia

pau.lopez@balmes.epiaedu.cat

Griselda Serra
Professora de socials

griselda.serra@balmes.epiaedu.cat

David Estrades
Professor de filosofia

david.estrades@balmes.epiaedu.cat

Cèsar Salomó
Professor d'educació física

cesar.salomo@balmes.epiaedu.cat

Clara Salvadó
Professora de ciències experimentals

clara.salvado@balmes.epiaedu.cat

Joan Canal
Professor d'anglès

joan.canal@balmes.epiaedu.cat

Eulàlia Roca
Professora de música

eulalia.roca@balmes.epiaedu.cat

Glòria Fajula
Professora d'anglès

gloria.fajula@balmes.epiaedu.cat

Quim Gratacòs
Professor de Suport

joaquim.gratacos@balmes.epiaedu.cat

Laura Ledesma
Professora de PFI

laura.ledesma@balmes.epiaedu.cat

Alba Balcells
Professora de PFI

alba.balcells@balmes.epiaedu.cat

Marta Hernández
Professora de francès

marta.hernandez@balmes.epiaedu.cat

Pau Baya
Professor de plàstica

pau.baya@balmes.epiaedu.cat

Altres Àmbits

Gemma Baldrich
Responsable del Departament d'Orientació

gemma.baldrich@balmes.epiaedu.cat

David Cosialls
Psicologia

Laia Carol
Comunicació i Relacions

Eduard Blasco
Qualitat

eduard.blasco@balmes.epiaedu.cat

Personal d'Administració i Serveis

Adela Errasti
Secretària de Direcció

adela.errasti@balmes.epiaedu.cat

Eva Corominas
Secretària Acadèmica

eva.corominas@balmes.epiaedu.cat

Meritxell Querol
Responsable de Recursos Humans

meritxell.querol@balmes.epiaedu.cat

Grego Fernández
Admissió d'alumnes

gregoria.fernandez@balmes.epiaedu.cat

Cristina Segura
Secretaria

cristina.segura@balmes.epiaedu.cat

Anna Carrera
Reprografia

anna.carrera@balmes.epiaedu.cat

Laura Dávila
Extraescolars

laura.davila@balmes.epiaedu.cat

Ramón Vergés
Temps del migdia

ramon.verges@balmes.epiaedu.cat

Marcos Díez
Responsable d'informàtica

marcos.diez@balmes.epiaedi.cat

Pol Augé
Informàtica

pol.auge@balmes.epiaedu.cat

Javier Aranda
Manteniment

javier.aranda@balmes.epiaedu.cat

Jordi Sàbado
Manteniment

jordi.sabado@balmes.epiaedu.cat

Esperanza Camacho
Consergeria

esperanza.camacho@balmes.epiaedu.cat

Teresa Martín
Consergeria

teresa.martin@balmes.epiaedu.cat

Temps del migdia

Extraescolars

Marçal Borrella

Clàudia

Samanta

hello world!